Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Timberlake: "One Direction Şu Ara En Güzel Zamanlarını Geçiriyor"

YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Justin Timberlake: "One Direction Şu Ara En Güzel Zamanlarını Geçiriyor" Empty
MesajKonu: Justin Timberlake: "One Direction Şu Ara En Güzel Zamanlarını Geçiriyor"   Justin Timberlake: "One Direction Şu Ara En Güzel Zamanlarını Geçiriyor" Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2013 11:56 am

Şarkıcı ve aktör olan Justin Timberlake başarılı bir solo kariyer ve film kariyerinden önce, grubu NSYNC üyesi olarak yıldızlığa yükselmişti. Justin şimdi o İngiliz erkek grubu olan One Direction'da kendinden bir şeyler bulduğunu ve şuan yaşadıkları hayatı anladığını Sunday Mirror dergisine anlattı:

Onlar şu ara en iyi zamanlarını yaşıyorlar. Onların hayatlarını anlayabiliyorum. Onlarla henüz tanışmadım ama çok iyi çocuklar gibi duruyor ve onlar için iyi şeyler diliyorum. Etrafımı çevreleyen iyi insanlar ve güvenebileceğim kişiler ile yaşamanın önemli olduğunu söyleyebilirim. Ve onların hiçbir şeyi ciddiye almamaları gerekiyor.

Öte yandan, One Direction grubunun üyeleri de tam bir Justin Timberlake hayranı. Onunla birlikte çalışma şansına sahip olmak istiyorlar. Hatta geçen hafta Liam Payne, Brits ödüllerinde şöyle açıkladı:

Justin Timberlake. Onun bizim müzik tarzımızla uygun olup olmadığı umurumda değil ama onunla birlikte çalışmayı çok isterdim.

Justin Timberlake: "One Direction Şu Ara En Güzel Zamanlarını Geçiriyor"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber Esrar Çekerken Görüntülendi !
» Justin Bieber “Zayn Malik İçin Her Yerdeyim”
» One Direction - One Way Or Another
» One Direction - One Thing
» One Direction - Gotta Be You