Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus 'Farklı Olduğumu Biliyordum.'

YazarMesaj
DemiLse*
Admin
DemiLse*

Doğum tarihi : 19/09/94

Miley Cyrus 'Farklı Olduğumu Biliyordum.' Empty
MesajKonu: Miley Cyrus 'Farklı Olduğumu Biliyordum.'   Miley Cyrus 'Farklı Olduğumu Biliyordum.' Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2013 12:45 pm

Miley Cyrus yeni filmi So Undercover'ın ardından MIZZ dergisine kapak oldu. Güzel yıldız yeni saç kesiminden, müziğinden, hayranlarından ve en ilginç deneyimlerinden bahsetti.

Yeni platin sarı saç kesimin tepki aldı – böyle büyük bir tepkiyi bekliyor muydun?

"Birkaç eleştiri olacağını biliyordum, çünkü zamanın başlangıcından beri "ateşli" olarak kabul edilen kadınların saçları hep uzun olmuştur. Ve bence kısa saç tutulmuyor çünkü bir insanın saçını kesecek kadar cesareti varsa, bu onu otomatik olarak utangaç olmayan, kim olduğunun bilincinde olan biri yapıyor. Bir de insanların bana baktıklarında uzun saçlı halime göre beni daha iyi tanıyabilecek, benim kim olduğumu anlayacaklarına inanıyorum. Gerçekte kim olduğumu daha önce gösterememiştim. Bütün gün topuzla dolaşıyordum çünkü o saçla başka ne yapılabilir bilmiyordum. Bu yüzden de sanki kendime bakmıyor ya da görünüşüme zaman harcamıyormuşum gibi görünüyordu."

Nişanlının tepkisi ne oldu?

“Liam olabilecek en iyi tepkiyi verdi. Çünkü bir düşünün; hayatınız boyunca bir kadının uzun, muhteşem saçları olması gerektiğini duyuyorsunuz. Ve izlediğiniz her filmde ateşli bir kız varsa mutlaka uzun saçları vardır. İstisnasız. Belki bu eski Hollywood'dan geliyor, belki öyledir. Ama şimdi çok daha farklı bir görünüm. Ve birinin yüzünü çok daha yakından görmek çok daha güzel. Ve yapması cesaret gerektiriyor. Korkutucu değil ama kesinlikle saçına makası yaklaştırdıkları o an, tam bir adrenalin patlaması. Yeniden uzaması uzun zaman alıyor. Bence en korkunç kısmı bu - onu tekrar uzatmak. Benimkiler asla geri gelmeyebilir!"

Şu sıralar müziğine odaklanıyor musun?

Yeni kaydımın taslağı hazır, bitti sayılır - şu sıralar single'ı halletmeye çalışıyoruz. Single'ımın dünya rekoru kıracak ya da iki hafta kadar hit olacak bir şey olmasını istiyorum. Gerçekten gurur duyabileceğim bir şey olmasını istiyorum.

Bize Decisions'ın klibinden bahset - Liam bir tek boynuzlu at kostümü içinde seninle öpüştü!

Liam, sadece parti yapılan bir klipte yer almak istemedi. Ben de 'Kılık değiştir! Tekboynuzlu at ol ve benimle oynaş.' dedim. Bir tekboynuzlu atı öpmek çok tuhaftı. Dilim bütün gece plastik bir tekboynuzlu at maskesinin içinde dolaştı! Hiçbir ekstra harcama yapmadık, klüpteki herkes arkadaşımızdı ve sadece bira, pizza ve pastaya çalıştılar.

Uluslararası bir hayran kitlen olması iyi bir şey mi?

"Evet, öyle. Çünkü sanki Avrupa'daki insanlar gerçekte kim olduğumu; tipik bir Amerikalı olmadığımı biliyormuş gibi hissediyorum. Sahne almayı en çok sevdiğim yer, Londra. Sahnede gerçekte olduğum kişi olabiliyorum ve İngiltere modası çok daha benim tarzım. Ve İngilizler kısa saçı herkesten önce benimsedi!"

İlk satın aldığın albüm neydi, ve küçükken idollerin kimdi?

“Gittim ve rastgele iki CD aldım. İlk seferimde ablam ve abimle gittim. Ablamla Britney Spears CD'si aldım, çünkü o, onu seviyordu. Abimle gittiğimdeyse, evebeyn uyarılı bir Blink 182 kaydı almak için çok heyecanlıydım. Eğer okula o özel kayıtla gidersem tam bir serseri olurum diye düşündüm – ha!”

Küçük yaşta kendi ritmini bulduğunu söylemek uygun olur mu?

“Evet, annem beni odamda kendi kendime konuşurken duyduğunu söyler. Aslında kendi kendime konuşmuyordum, şarkılar yazıyordum. Ama o benim delirdiğimi düşünüyordu! Şiir ya da ona benzer bir şeyler yazıyordum. Farklı olduğumu biliyordum.”

Kendin hakkında duyduğun en saçma şey neydi?

“Her hafta ölüyorum! Uyanıyorum ve annem şöyle, “Bundan bıktım!” Annem, insanlar ona mesajlar attığında deliriyor. Onlar sadece, “Miley iyi mi? Bizim okuduğumuza göre blah blah blah…” Ve sonra annem de deliye dönüyor. 15 yaşındayken, herhalde sekiz kez falan hamile kaldım. Ortaya atılan hikayelere göre şu an 27 çocuğum olmalıydı. Her hafta ne hamile kalıyorum, ne ölüyor, ne de sevgilimden ayrılıyorum, bu çok tuhaf.”

Seni mutlu eden ama aynı zamanda suçluluk veren zevkin ne? (guilty pleasure)

“Şeker! Tüm o sağlıklı beslenme belgesellerini izlemeye başladım, kendimi ondan vazgeçirmeye çalışıyorum. Şu an aklımda bir Kit Kat ve Reese’s [fıstık ezmesi] karışımı var. Bu herkes için çok zararlı ve ben onları yemeden duramıyorum. Liam da aşırı derecede tatlıya düşkün, bu bırakmama pek yardımcı olmuyor."

Aldığın en ilginç posta ne?

“Gerçekten çok ilginç bir posta aldım geçenlerde. Evime gönderilmişti. Postayı aldığımda çok heyecanlandım, ‘Posta aldım!’ diye bağırarak aşağıya koştum. Tanımadığım biri, benim fotoğraflarımı gönderip 'Senin bu fotoğraflarda gerçekten iyi göründüğünü düşündük, belki bakmak istersin' yazmıştı. Onları imzalamamı falan istemiyorlardı, sadece fotoğrafları bana göndermek istemişlerdi. Ben şöyleydim, ‘Bir yığın fotoğrafım var!’ Bu en ilginç olanıydı. Ardından köpeğimin fotoğrafını gönderip, 'Bu senin köpeğin Ziggy gibi durmuyor mu?' diye yazmışlardı. Köpeğimin nasıl göründüğünü biliyorum! Bu çok tuhaf."

So Undercover'ı çekerken üniversiteye gitmediğine pişman oldun mu?

“Kesinlikle bir kız öğrenci yurdunda kalmadığımdan memnunum, çünkü orası çok fazla enerji ve çok fazla kızla dolu. Filmdeki kızlar gerçek kız yurdu kızlarıydı. Bu film, New Orleans kız öğrenci yurdu kızlarının yasal olan en büyük çılgınlıklarıydı! Gerçekten çok komikti, yurdun içinde olsam bile, onun içinde yaşamak zorunda değildim, odama, evime geri dönüp kendi işlerimle uğraşabilirdim. Kaldıramayacağım şey bu, kendime ait bir mekanımın olmaması, çünkü herkes ranzada beraber yatıyor. Kızlarla takılmak ve kardeşlik duygusu mu? Bunlara sahip olmayı dilerdim. Ya da bir oda arkadaşına, ama bunun iyi biteceğini sanmam. Sonunda bir şeyleri bir yerlere fırlatıyor olabilirim!”

Kaynak: Genç Magazin
https://artdesign.yetkin-forum.com

Miley Cyrus 'Farklı Olduğumu Biliyordum.'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus Sahilde Yoga Yapıyor
» Miley Cyrus ”Saçlarımı Bir Daha Uzatmayacağım”
» Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim”
» Miley Cyrus ve Taylor Swift Arasında Neler Oluyor?
» Miley'nin Yeni Dövmesi