Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selena Gomez “Taylor Zor Zamanlarımda Yanımda Olan Tek Kişi”

YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Selena Gomez “Taylor Zor Zamanlarımda Yanımda Olan Tek Kişi” Empty
MesajKonu: Selena Gomez “Taylor Zor Zamanlarımda Yanımda Olan Tek Kişi”   Selena Gomez “Taylor Zor Zamanlarımda Yanımda Olan Tek Kişi” Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2013 4:23 am

Selena Gomez, Şubat 2013 Nylon dergisinin fotoğraf çekimleri için kamera karşısına geçti. 20 yaşındaki şarkıcı/oyuncu birbirinden güzel pozlar verdi. Ayrıca dergiye röportaj veren Selena, yeni filmi Spring Breakers ve en yakın arkadaşı Taylor Swift hakkında konuştu. Röportajın bir kısmı;
Spring Breakers filmi hakkında;
Daha önce de söyledim, filmin isminin şirin olduğuna bakmayın. Özellikle anneler için söylüyorum ‘çocukların Spring Breakers filmini izlemesine izin vermeyin.’ Beni takip eden genç nesiller için olmadığını biliyorum ama bende 21 olmak üzereyim.
En iyi arkadaşı Taylor Swift hakkında;
Çoğu zaman aynı anda aynı şeyleri yaşıyoruz. Ama biz onunla hiç şöhretimiz hakkında konuşmadık. O ailemle ve erkek arkadaşımla ilgili bir sorun olduğunda gidebileceğim tek kişi. Taylor’a çok güveniyorum ve ona sahip olduğum için şanslıyım.

Selena Gomez “Taylor Zor Zamanlarımda Yanımda Olan Tek Kişi”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez Yeni Albümü Hakkında MTV'ye Konuştu
» Taylor Swift’in Yeni Single’ı ’22′
» Taylor Swift, Harry Styles’ı Geri Mi İstiyor?
» Harry Styles, Taylor Swift Hakkında Konuştu!
» Miley Cyrus ve Taylor Swift Arasında Neler Oluyor?