Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Harry Styles'ın İkizi The Sun Gazetesi İle Dünya Gündeminde

YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Harry Styles'ın İkizi The Sun Gazetesi İle Dünya Gündeminde Empty
MesajKonu: Harry Styles'ın İkizi The Sun Gazetesi İle Dünya Gündeminde   Harry Styles'ın İkizi The Sun Gazetesi İle Dünya Gündeminde Icon_minitimePaz Ocak 27, 2013 6:07 am

Harry Styles'ın İkizi The Sun Gazetesi İle Dünya Gündeminde Jfcd9

One Direction üyesi olan Harry Styles'in benzeri ortaya çıktı. Cuma günü (25 Ocak) İngiltere'de ITV kanalında yayınlanan Daybreak programına katılan Jacob Skelton isimli 15 yaşındaki genç Harry Styles'e benzeliği ile şaşkınlığa uğrattı. Saçlarından tutun giyiminden kuşamından herşeyi ile Harry Styles'e benzeyen Shelton kendisini görenlerinin onunla fotoğraf çektirdiklerini ve şu sıralar evlenme teklifi aldığını söyledi. Shelton:

"İnsanlar her zaman sokak'ta beni gördüklerinde twitter'a koymak için fotoğraf çekilmek istiyor. Birçok kişiden evlilik teklifleri alıyorum"

"Okula gitmeden önce arkadaşlarım sertçe eleştiriyordum. Televizyonda One Direction'ın vardı. Arkadaşımın annesi önce One Direciton'a baktı sonra bana baktı ve Harry'e benzediğimi söyledi."

"The Sun gazetesinin manşetinde olduğuma inanamıyorum. Herkes bugün beni okulda Harry diye çağırıyordu."
dedi.

Harry Styles'ın İkizi The Sun Gazetesi İle Dünya Gündeminde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jennifer Lawrence ve Harry Styles Çıkıyorlar mı?
» Harry Styles'e Sahnede Ayakkabı Fırlattıldı!
» Taylor Swift, Harry Styles’ı Geri Mi İstiyor?
» Harry'nin Doğum Günü Partisi (1 Şubat 2012)
» Harry Styles, Taylor Swift Hakkında Konuştu!