Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın”

3 posters
YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın” Empty
MesajKonu: Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın”   Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın” Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2013 11:39 am

Yeni albüm hazırlıklarında olan Demi Lovato, Cosmopolitan’ın öğrenciler için yayınladığı Cosmo on Campus dergisinin kapağında yer alıyor. 20 yaşındaki genç şarkıcı dergiye geçirdiği zor günlerden bahsetti. İşte Demi’nin röportajı;

Yeme alışkanlıklarım kötüye gittiğinde 12 ya da 13 yaşlarındaydım ve o zamanlar kimse kimsenin gözü önünde kendi vücut sorunlarıyla ilgili konuşmuyordu. Birisi bir sorunu olduğunu söyleseydi bende bu kadar ileri gitmezdim sanırım. Artık benim hedefim; sorunlarım hakkında konuşmak. Diğer kızlar için yardım ve güce ihtiyacım olduğunda hayran olduğum insan olmak istiyorum

Demi’ye gücünün kaynağı nedir diye sorduğumuzda ise şunu söylüyor.
Bu kendinizi olduğunuz gibi kabul etmenizle ilgili. Görünümünüzün ya da insanların sizi nasıl gördüğünün bir önemi yok.’

Sahip olduğunuz vücudu öyle sevmeniz çok iyi birşey. Ve uyuşturucu, alkol, zorbalık görmeniz, kendinize zarar vermek gibi sorunlarınız varsa yardım istemenizde çok iyi birşey.

Demi aynı zamanda yaşadığı ilişkilerden derste çıkardı.
Bir kızın tüm zamanını sadece bir çocuğa ayırması, arkadaşlarını ve ailesini unutması çok sağlıksız birşey. Ben bunu yaptım. Dikkatimi dağıtacak birşeyler arıyordum çünkü yalnız olmaktan korkuyordum.

Lovato şu günlerde daha iyi bir konumda olduğunu da söylüyor.
Şu anda ilişkide olacağım çocuğun yılışık, kıskanç kız arkadaşı olmak yerine onun için güvenilir, onu sevecek ve onun için daha iyi bir insan olabilecek konumdayım.

Demi’nin önerisi ise;
Kendinizle ilgilenin ve erkeklere fazla odaklanmayın.
DemiLse*
Admin
DemiLse*

Doğum tarihi : 19/09/94

MesajKonu: Geri: Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın”   Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın” Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2013 8:01 am

Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın” 654462424 Ya Demi'yi çok seviyorum ama her yerde aynı şeyleri okuyorum.
Farklı şeylerden de bahsetsin biraz. :/
https://artdesign.yetkin-forum.com
Lovatic_

Doğum tarihi : 01/01/90

MesajKonu: Geri: Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın”   Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın” Icon_minitimePaz Şub. 10, 2013 9:35 am

demi ye katılıyorum. teşekkürler canım.
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

MesajKonu: Geri: Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın”   Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın” Icon_minitimePaz Şub. 10, 2013 11:39 am

rica ederim <3

Demi Lovato ”Erkeklere Fazla Odaklanmayın”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato’dan Büyük Sürpriz!
» Demi Lovato: “Türkiye’ye Gelmeyi Çok İsterim!”
»  Demi, Miley Cyrus'la düet yapmak istiyor.