Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay!

2 posters
YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! Empty
MesajKonu: Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay!   Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2013 4:56 am

Perez Hilton, dün çıkan Miley Cyrus ve Ed Westwick fotoğraflarına karşı, Cyrus'a imalar yaptı. İddialara göre de Cyrus ve Westwick yaklaşık 2 gecedir beraberler ve Hilton da bunun üzerinden spekülasyonlar yapmaya devam ediyor.

Cyrus'ın yazdığı bir dizi kızgın tweet'lere göre Cyrus, Ed Westwick ile hiçbir zaman yan yana bulunmamış, sadece bir tesadüf olduğunu söylemiştir.

Cyrus'ın yazdığı tweet'lere bakarsak;
- "@perezhilton umarım bir gün gerçek aşkı bulursun ama şu an benimkiyle bir s*kim yapamazsın."
- "Hayatımda hiçbir zaman Ed Westwick ile bir arada bulunmadım. Kayıtlarım için dün gece stüdyoda çalışıyordum ve asistanım dışında kimseyle stüdyodan ayrılmadım. Senin büyük aydınlanmana ne oldu, [Burada Perez'e yazıyor.] Senin aşkı yalanlarla yaymayacağın sözüne ve değerler ve ahlak ile iyi bir insan olma çabalarına ne oldu??? Dostum sen insanlara sana saygı duymalarını istiyorsun ve isterim ki senin ilişkilerine de aynı şey olsun."
- "@perezhilton nişanlanmam hakkında, düğünüm hakkında yazılar yazan ilk sendin ve benim için ne kadar mutlu olduğunu söylemişken, şimdi hayatımda, beni ağlatmaya çalışan ilk kişi sensin. Saygı, sevgi ve merhamet zorunludur. "
- "@perezhilton umarım bu mesaj seni mutlu ve sağlıklı kılar."
- "@PerezHilton bana istediğini sormakta özgürsün ama yalanlara katlanamam. Anlayışın için teşekkürler. İyi dileklerimle x"

Tweet'lerden daha sonra Perez Hilton, neşeli bir şekilde Cyrus'a screengrab ile yanıt verdi ve görülüyor ki Miley Cyrus ve Ed Westwick arasında hiçbir şey yok.
DemiLse*
Admin
DemiLse*

Doğum tarihi : 19/09/94

MesajKonu: Geri: Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay!   Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2013 6:28 am

Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! 3209671710 Öldürürüm ben o kadını yeter ya hep yalan haber yapıyor.
https://artdesign.yetkin-forum.com
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

MesajKonu: Geri: Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay!   Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2013 6:41 am

Özgiş erkek o Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! 2511434467
DemiLse*
Admin
DemiLse*

Doğum tarihi : 19/09/94

MesajKonu: Geri: Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay!   Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2013 11:04 am

Oh* rezil oldum. Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! 2511434467
Ben kadın sanıyordum onu. Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay! 3104745520
https://artdesign.yetkin-forum.com

Hilton ile Cyrus Arasında Yeni Bir Olay!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus ve Taylor Swift Arasında Neler Oluyor?
» Miley Cyrus Yeni Filmi So Undercover Hakkında Konuştu
» Miley Cyrus’ın Yeni Plak Şirketi Belli Oldu
» Miley'nin Yeni Dövmesi
» Miley Cyrus Sahilde Yoga Yapıyor