Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

One Direction Afrika'daki Bir Hastaneyi Ziyaret Etti

YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

One Direction Afrika'daki Bir Hastaneyi Ziyaret Etti Empty
MesajKonu: One Direction Afrika'daki Bir Hastaneyi Ziyaret Etti   One Direction Afrika'daki Bir Hastaneyi Ziyaret Etti Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2013 10:48 am

One Direction çok büyük bir sosyal sorumluluk görevini yerine getirip Gana'daki bir hastaneyi ziyaret etti! Batı Afrika'nın yoksul ülkelerinden olan Gana'da bulunan Princess Marie Louise Çocuk Hastanesi'ne giden 5 grup üyesi hastanede yatan çocuklarla ilgilendiler. İngiliz bir hayır kurumu Comic Relief'in kapsamında, bu tür ülkelerin bir örneği olan , Accra, Gana'nın durumunu görmek için bir çocuk hastanesi seçen Liam Payne, Niall Horan, Louis Tomlinson, Zayn Malik ve Harry Styles çocuklar ve aileleri ile vakit geçirirken çektirdikleri fotoğraflarda paylaştıkları acıyı gösterdiler.

1957'den itibaren İngiliz sömürgesinden kurtulan Gana'nın diğer Afrika ülkeleri gibi baş ettiği en önemli sorun artan nüfusun sağlık problemlerine yetişememek. Her yıl yaklaşık 1,5 milyon çocuk bu hastalıklar yüzünden ölürken One Direction oraya gidip onlara yardım etti. Ziyaret sırasında daha birkaç aylık olan bir bebeği kucağına alan Harry yaşadıklarını şöyle anlattı:
Gördüğüm en küçük bebek. Annem sürekli benim için endişelenir buna bakarak bu zavallı çocukların annelerinin neler çektiğini hayal bile edemiyorum. Gözlerine bakınca gördüğüm acı korkunç.
Doktorlarla çocukların durumunu konuşan, onlarla tek tek ilgilenen ve ailelerine destek olan grup üyelerinden Liam'ın bir anneye söyledikleri ise şu sözler oldu:
Çocuğunuzu her gün bu şekilde görmek çok zor olmalı. Biz aşılar ile kendimize garantiye alıyoruz ama burada durum bu değil. Tüm çocuklara yetecek aşı yok ve hepsine zaman yetmiyor.Bu çocukların durumunu görünce üzüntüm bir üst seviyeye çıkıyor.Bu dünyanın bir parçası olmadan anlayamıyor insan.
Her grup üyesi kendine seçtiği aile ile konuşup acısını paylaşırken sizin de yapabileceğiniz şeyler var. Comic Relief vakfının düzenlediği Red Nose Day yani Kırmızı Burun Günü kapsamında One Direction'ın söylediği "One Way...Or Another" şarkısını iTunes üzerinden satın alarak yardım edebilirsiniz. Şarkı yarın satışa sunulacak ve tüm gelir Comic Relief aracılığıyla bu yardıma muhtaç olanlara ulaşacak.

One Direction Afrika'daki Bir Hastaneyi Ziyaret Etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus, fotoğrafını çeken paparaziyi videoya kayıt etti
» One Direction - One Way Or Another
» One Direction - One Thing
» One Direction - Gotta Be You
» One Direction - Little Things