Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim”

2 posters
YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim” Empty
MesajKonu: Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim”   Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim” Icon_minitimeC.tesi Ocak 26, 2013 2:00 pm

‘Hannah Montana’ dizisiyle büyük bir şöhrete kavuşan Miley Cyrus, Cosmopolitan dergisinin 2013 Mary ayı sayısında yer alıyor. 20 yaşındaki genç şarkıcı/oyuncu Cosmopolitan dergisi ile yaptığı röportajda içini döktü. İşte Miley’nin dergiyle yaptığı uzun ve çok konuşulacak röportajı;

Eğer şu anda sana hayatındaki en önemli şeyin ne olduğunu sorsan aşk, müzik, aile, oyunculuk hangisi birinci sırada olur ?
Bir numarada Liam ile olan ilişkim var. En çok bu konu hakkında güvende hissediyorm çünkü şu sıralar yeni albümümün arkasından yapılan yanıltıcı şeyler var. Erkenden çıkartaabilirdim, ama sonra kötü-durum senaryoları yaparlardı. Herkes bundan nefret eder.

Gurur duyuyor gibisin.
Kesinlikle. Bu hayatta memnun olduğum 2. şey bu. Daha önce hiç böyle bir albüm yapmadım çünkü diğer albümlerimde hep Disney bana şunları söylüyordu ” Önce televizyon programını 2 ay içinde bitirmelisin ancak böyle albümün biter. Ve albümünü tanıtırken lütfen dizini, filmini ve Hannah Montana albümününde reklamını yap” Gerçek hayatta bile iki kişinin kariyerini yürütmeye çalışıyordum ve önceliği hem kendime vermeye çalışıyordum. Ama şimdi sanki yeni bir sanatçı oldum ve kendi ilk önce kendi işimi tanıtmaya çalışacağım. Sanırım şu anda yapabildiğim en iyi şey son 2 yıl ara vermiş olmamdı çünkü şimdi insanlar artık beni televizyonda gördükleri kişi gibi görmüyor.

Sence öyle mi görüyorlardı ? Kişisel hayatından sızan resimler Hannah Montana dan çok farklı bir imajla medyaya sunulmuştu.
Birçok şey kariyerimi etkiledi medyaya birşeyler sızmalar felan aslında bunlar benim için biraz da iyi oldu çünkü ben televizyondayken insanlar benim büyüdüğümü biliyordu. Hakkımda çıkan hiçbirşeyi yalanlamadım. Asla gülümseme saçan ve prenses gibi gözüken, başına kötü birşey geldiğinde ”Ben böyle birisi değilim.” dedirten Disney oyunundan oynamadım.

Bu albümünde beklenmedik bir sürü isimlerle işbirliği yaptın. Müzik tarzın değişti mi?
Bu şarkıyı Mary J. Blige ile ile birlikte yazdım ve yaratıcı Tyler da bunu duydu ”Bu şarkıyı çok sevdim eğer bunu albümüne koymaya söz verirsen bu şarkına bende misafir olacağım” dedi. Ve ortalığı deldi geçti. Aslında hip-hop şarkısı yapmayı istemiyordum. Rihanna ya da Nicki Minaj olma çabasında değilim. Bu benim içimde yok. Ben çocukken büyük abim benim için Nelly cdlerini aşırırdı. Babam bana hep Dolly Parton ve Johnny Cash dinletirdi ve annemde ise tam bir metalci kafası vardı. Yani bu albüm bunların biraz karışımı gibi birşey oldu.

Bir çok müzisyenin aksine, kendi yarışmanı kutluyorsun.
Katy Perry ile 5 senedir arkadaşım ve işimin arkadaşlığımızın etkilemesine asla izin vermeyeceğim. Eğer Katy, Katy olarak kalırsa, ve Kesha da Kesha, Rihanna da Rihanna ve bende ben olarak, herkes için bir yer var. Asıl problem insanların Gaga’ya baktığında ”Yaptığı cidden işe yarıyor, bende böyle olmalıyım.” demesi.

Şu sıralar kimi dinliyorsun ?
Frank Ocean’ın albümü çok iyi. Frank Ocean’ın ünlü olur olmaz gay olduğunu itiraf etmesi çok hoşuma gitti. Çünkü bu hala herkesin kariyerini etkiliyor. Eğer öyle olmadığını düşünüyorsanız, lanet olsun ki etkiliyor. Ve bu Frank’in umurunda bile değildi. Bence bu onu daha da büyütecek.

Gerçekten mi ?
Evet! Şuan ona sadık olan birsürü hayranı var. Eğer albümünüzü kimin alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız Brazilyalı hayranlarınızı ve gayleri yanınıza alın.

Neden Brezilyalılar ?
Bilmiyorum! Babam bana küçükken söylemişti. Son turumda oradaydı. Bir gecede 20 bin kişi vardı. Çılgınlıktı!

Biraz yeni filmin So Undercover’dan bahset.
Hannah bittikten sonra bu filmi yapmaya başladım. Bu yüzden oradaki karakterim burada oturan kişiden çok daha farklı. İnsanların filmi görüp ve sonra albümümü dinleyip ”Peki o kim ? Kim olmaya çalışıyor” demelerini istemiyorum. Zamanlama çok berbat. Çünkü herşeyin albümüm hakkında olmasını istiyorum.

Bu tür şeyler seni oyunculuk kariyerinden soğuttu mu ?
Two And A Half Men’de yaptıklarımı çok sevmeme rağmen şuanda oyunculuk benim için ikinci sırada. 3 aydır bir film üzerinde çalışırsınız ya o filme çok bağlı kalırsınız ya da nefret edersiniz. Ve daha sonra yaptığınız filmi insanlara izletirken işkence çekerseniz çünkü siz kendi filminizi bile zar zor izlersiniz o anda. Ama müzikte kontrolünüz var. Ama oyunculukta bazen kötü durumlarda olabilirsiniz.

Biraz Liam hakkında konuşalım. Liam’ın seksiliği hakkında hiç anınız oldu mu ?
Her zaman oluyor! Tamamen ona ‘Aman tanrım, çok seksisin” der gibi bakıyorum. Havuzun ısıtıcısını açıyorum ve sonra Liam kıyafetlerini çıkarıp havıza atlıyor. O anda bayılacak gibi oluyorum. Hayatımın en seksi erkeği havuzda. Sonra onun fotoğrafını çekiyorum ve telefonumun arka planı yapıyorum. En yakın arkadaşım da telefonumu aldığında ”Bu kim ? Çok seksi!” diyor.
DemiLse*
Admin
DemiLse*

Doğum tarihi : 19/09/94

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim”   Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim” Icon_minitimePaz Ocak 27, 2013 2:19 pm

Ah şu albüm! Çıksın artık lütfen. Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim” 4176664356
Teşekkürler Gamze. <3
https://artdesign.yetkin-forum.com
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim”   Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim” Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 7:43 am

Rica ederim <3

Miley Cyrus ”Rihanna Ya da Nicki Minaj Olma Çabasında Değilim”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus 'Farklı Olduğumu Biliyordum.'
» Miley Cyrus Sahilde Yoga Yapıyor
» Miley Cyrus ”Saçlarımı Bir Daha Uzatmayacağım”
» Miley Cyrus, fotoğrafını çeken paparaziyi videoya kayıt etti
» Miley Cyrus ve Taylor Swift Arasında Neler Oluyor?