Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı?

2 posters
YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı? Empty
MesajKonu: Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı?   Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı? Icon_minitimePaz Ocak 27, 2013 6:53 am

The Sun'ın haberine göre Zayn Malik kız arkadaşı Perrie Edwards'ı Courtney Webb adında Avustralyalı garson bir kız ile aldattı.
Courtney, Zayn ile Çarşamba günü Londra'da Dstrkt adında bir gece kulübünde tanıştı. Gece kulübüne Leon Anderson adlı arkadaşının daveti üzerine gitti ve birden bire kendini kime ait olduğunu bilmediği bir evde buldu.
Courtney: "Oldukça modern bir evdi, inanılmazdı. Girişte büyük bir sarmal merdiven şeklinde bir şarap mahzeni vardı. Evin etrafında uzaktan kumanda ile oynadığı bir çok araba ve kaykay vardı. Evin üstünde bir sinema salonu ve dev bir Kung Fu Panda vardı. Eğlenceli bir evdi. İyi biriydi. Müzik hakkında konuştuk ve bana sevdiği bir kaç parçayı dinletti. Hatta üşüdüğüm zaman bana bir kazağını verdi. Votka içiyordu ve gülüp eğleniyorduk. Ona kız arkadaşı olup olmadığını sorduğumda "Hayır, 20'li yaşların tadını çıkarıyorum." dedi. Sonra beni köşeye sıkıştırdı ve gözlerimin içine bakarak "Çok ateşlisin, çok güzelsin. Vay canına!" dedi. Şaşırmıştım! Oturma odasına geçtik, ben şöminenin yanında oturuyordum, o da yumurta sandalyesinde. Bana karşıdan "yatağıma gel" bakışları atıyordu. Bir şeyler olacağını biliyordum. Sonra film izlemek için evin sinema salonuna gittik fakat projektör çalışmadı ve Zayn "Odamda takılalım." dedi. Yatağına oturduk ve ben henüz bir şey demeden beni öpmeye başladı. Büyük bir tutkuyla öpüyordu. İş gitgide büyüdü ve sonunda birlikte olduk. İnanılmazdı. Pencerenin yanında beyaz bir tuval üzerinde Perrie'nin çizimi vardı. Zayn ile yataktayken onu karşımda görmek tuhaftı.
Bana kız arkadaşı olmadığını söylerken oldukça kendinden emin görünüyordu. Bir One Direction hayranı değilim. Bu yüzden neler yaptıklarını, özel hayatlarını, kız arkadaşlarını bilmiyorum ve kız arkadaşı olduğunu öğrendiğim zaman çok sinirlendim. Böyle bir şeyi ilk kez yaptığını düşünmüyorum. Perrie için gerçekten üzgünüm. Perrie hakkında bir şeyler sordum ve "Onun için endişelenme, turneye başladı ve istediğim her şeyi yapabilirim."
dedi.

Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı? Jff8x
DemiLse*
Admin
DemiLse*

Doğum tarihi : 19/09/94

MesajKonu: Geri: Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı?   Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı? Icon_minitimePaz Ocak 27, 2013 2:01 pm

Her yerde bu haber var.
Bence yapmıştır. Resim falan.
https://artdesign.yetkin-forum.com
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

MesajKonu: Geri: Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı?   Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı? Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2013 7:44 am

Zayn'in sırtında öyle bir dövme yok aslında.
Ben inanmıyorum açıkçası. :(

Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zayn Malik, One Direction’ı Bırakıyor Mu ?
» Zayn Malik ve Perrie Edwards’ın Romantik Akşamı
» Zayn Malik Elini Neden Yaraladığını Açıkladı!
» Justin Bieber “Zayn Malik İçin Her Yerdeyim”
» Dj Malik | Blog & Diary