Art Design
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zayn Malik Elini Neden Yaraladığını Açıkladı!

YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Doğum tarihi : 01/01/98

Zayn Malik Elini Neden Yaraladığını Açıkladı! Empty
MesajKonu: Zayn Malik Elini Neden Yaraladığını Açıkladı!   Zayn Malik Elini Neden Yaraladığını Açıkladı! Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2013 5:02 am

Başı şu sıralar The Sun'ın ortaya attığı aldatma iddiası ile sıkıntılı bir dönem geçiren One Direction üyesi Zayn Malik, kız arkadaşı Perrie Edwards ile birlikte 3 Şubat Pazar günü akşamı Cheshire'da ele ele görüntülendi. Dedikodulara inat hala birlikte olduklarını gösterir cinsten kameralara gülümseyen çift , birlikteliklerine son hız devam ediyor. Ayrıca birkaç gün önce eli sargılı ve şişmiş olarak görüntülenen Zayn'in sargısını çıkardığı görüldü. Konuya açıklık getiren Zayn, grup arkadaşı Louis Tomlinson ile prova sırasında kayarken düşüp elinin yaralandığını söyledi. Zayn Malik:

"Stüdyodaydık ve biraz kaymaya karar verdik ama buranın zemini pek iyi değildi. Kayarken düştüm ve kayak elimin üzerine geldi. Üzerinde havalı hareketler yapmaya çalışıyordum ve birden uçtum biraz aptalcaydı.

"Louis:( irkilerek) "Düşücesizce davrandı ve beni baya bir korkuttu." dedi.

Zayn Malik Elini Neden Yaraladığını Açıkladı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zayn Malik Perrie'yi Aldattı Mı?
» Zayn Malik, One Direction’ı Bırakıyor Mu ?
» Zayn Malik ve Perrie Edwards’ın Romantik Akşamı
» Justin Bieber “Zayn Malik İçin Her Yerdeyim”
» Jonas Brothers Yeni Singlelarının Adını Açıkladı!